Dondurma çeşitlerimiz
Pasta çeşitlerimiz
Tatlı çeşitlerimiz
Kurumsal | Kalite Politikamız

Dededen Toruna... Kalitede Başpehlivan...

Cazgır Dondurma ve Gıda olarak  bizim için en önemli kural; adını, ürünlerinin kalitesini ve tarihi misyonunu korumak için, sürekli müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışmak ve daha çok çalışmaktır.

Bu hedeflerimize, gereken standartları birebir uygulayarak hem ürünlerimizin hem de müşterilerimize verdiğimiz hizmetimizin kalitesi ile ulaşmaktayız.
şirketimizde çalışan herkişi kendi yetenek ve özverisi ile ürünlerimizin ve hizmetimizin kalitesine katkıda bulunur.

Ürün hammaddeleri olarak kullanılan malzemeler özenle seçilir. Kullanılan hammaddeler tamamen doğal meyve, süt, salep ve tse ye uygun gıda maddeleridir.

Üretimi yapılan her ürün, maksimum kalite, maksimum hijyen kuralları uygulanarak  müşteriye sunulur.

Tarihi fakat çağdaş bir marka olmamızın ve asıra yaklaşan hizmetle, güvenilir tek tercih olarak kalmamızın temel nedenleri bunlardır.Gelecek nesillere daha da artan bir dinamikle hizmet verebilmek ve bu yarışta bayrağı önde taşıyabilmek için atılımlarımız devam etmektedir.

1

CAZGIR | Cazgır Dondurma, Pasta, Tatlı - 1934 Yılından Günümüze Geleneksel Lezzet Harmanı, cazgır dondurma, cazgır pasta, cazgır tatlı, yaş pastalar, doğum günü pastaları, pastane, profiterol, peynir helvası, dondurmalar, pastalar, tatlılar, çikolatalı, çilekli, vanilyalı, karamelli, muzlu, meyvalı, sütlü tatlılar, edirne, uzunköprü
web tasarım